14U Boys Soccer

Monday

Gm# Home SCORE H Away SCORE A Time Venue Winner
1 DAL 7 LA WEST 3 8:00 AM Field 3 – MARIST DAL
2 ATL BLUE 2 SoJ 7 8:00 AM Field 4 – Concorde SoJ
3 MEX WHITE 0 ATL RED 1 8:00 AM Field 5 – Concorde ATL RED
4 HOU 2 MEX/SJ/LOU 15 9:20 AM Field 3 – MARIST MEX/SJ/LOU
5 LA VAL/BHAM 3 PAN 1 9:20 AM Field 4 – Concorde LA VAL/BHAM
6 CLE/STL/SD 4 DAL 12 11:00 AM Field 3 – MARIST DAL
7 LA WEST 7 ATL BLUE 0 11:00 AM Field 4 – Concorde LA WEST
8 CHI/JTEAM/GW/BAL 2 MEX BLUE 9 11:00 AM Field 5 – Concorde MEX BLUE
9 SoJ 6 LA VAL/BHAM 1 1:00 PM Field 3 – MARIST SoJ
10 PAN 6 MEX WHITE 7 2:20 PM Field 3 – MARIST MEX WHITE
11 MEX/SJ/LOU 6 CLE/STL/SD 1 2:20 PM Field 4 – Concorde MEX/SJ/LOU
12 ATL RED 4 CHI/JTEAM/GW/BAL 2 2:20 PM Field 5 – Concorde ATL RED
13 MEX BLUE 15 HOU 2 2:20 PM Field 6 – Concorde MEX BLUE

Tuesday

Gm# Home SCORE H Away SCORE A Time Venue Winner
14 MEX/SJ/LOU LA WEST 8:00 AM Field 3 – MARIST
15 LA VAL/BHAM 4 DAL 0 8:00 AM Field 4 – Concorde LA VAL/BHAM
16 MEX WHITE 2 ATL BLUE 2 8:00 AM Field 5 – Concorde DRAW
17 ATL RED 5 PAN 2 9:20 AM Field 3 – MARIST ATL RED
18 MEX BLUE 6 CLE/STL/SD 3 9:20 AM Field 5 – Concorde MEX BLUE
19 HOU 5 LA VAL/BHAM 8 10:40 AM Field 3 – MARIST LA VAL/BHAM
20 LA WEST 2 MEX WHITE 2 10:40 AM Field 4 – Concorde DRAW
21 CHI/JTEAM/GW/BAL 1 SoJ 6 10:40 AM Field 5 – Concorde SoJ
22 CLE/STL/SD 2 ATL RED 6 12:00 PM Field 3 – MARIST ATL RED
23 ATL BLUE 2 MEX BLUE 9 12:00 PM Field 4 – Concorde MEX BLUE
24 DAL 9 CHI/JTEAM/GW/BAL 6 1:20 PM Field 3 – MARIST DAL
25 SoJ 4 MEX/SJ/LOU 0 1:20 PM Field 4 – Concorde SoJ
26 PAN 11 HOU 0 1:20 PM Field 5 – Concorde PAN

Wednesday

Gm# Home SCORE H Away SCORE A Time Venue Winner
1 MEX/SJ/LOU 6  CLE/STL/SD 4 8:00 AM Field 3 – MARIST MEX/SJ/LOU
2  MEX BLUE 8  HOU 2 8:00 AM Field 4 – Concorde MEX BLUE
3  LAWEST 5 PAN 3 8:00 AM Field 5 – Concorde LAWEST
4 LAVAL/BHAM 3  CHI/JTEAM/GW/BAL 8 8:00 AM Field 6 – Concorde CHI/JTEAM/GW/BAL
5 MEX WHITE 2  ATL BLUE 0 8:00 AM Field 7 – Concorde MEX WHITE
6 CHI/JTEAM/GW/BAL 5 ATL RED 4 11:00 AM Field 7 – Concorde CHI/JTEAM/GW/BAL
7 LAWEST 1 SoJ 7 12:20 PM Field 4 – Concorde SoJ
8 MEX/SJ/LOU 0 MEX BLUE 2 12:20 PM Field 5 – Concorde MEX BLUE
9 MEX WHITE 2 DAL 9 12:20 PM Field 5 – Concorde DAL

Thursday

Gm# Home SCORE H Away SCORE A Time Venue Winner
10 CHI/JTEAM/GW/BAL 2  DAL 4 8:00 AM Field 4 – Concorde DAL
11 MEX BLUE 1 SoJ 4 8:00 AM Field 5 – Concorde SoJ
BRONZE CHI/JTEAM/GW/BAL 6 MEX BLUE 9 11:30 AM Field 4 – Concorde MEX BLUE
GOLD DAL 1 SoJ 4 1:00 PM Field 3 – MARIST SoJ